Zwrot podatku z Niemiec

Zadzwoń do nas 52 374 10 24

Zwrot podatku z Niemiec jest jak najbardziej możliwy do odzyskania, pieniądze należą Ci się nawet jeśli pracowałeś przez krótki czas.

 

Aby ubiegać się o zwrot niemieckiego podatku, potrzebujesz karty podatkowej Lohnsteuerbescheinigung wydawanej przez pracodawcę oraz zaświadczenia UE/EOG z polskiego

urzędu skarbowego.

 

O zwrot podatku z Niemiec możemy starać się za 4 ostatnie lata podatkowe – czyli w 2020 roku możesz złożyć zeznania za rok

2016, 2017,2018, 2019.

 

Kompleksowo zajmiemy się wszystkimi formalnościami i odzyskamy dla Ciebie maksymalny zwrot podatku. Nawet w pozornie klarownych sytuacjach warto dokładnie przyjrzeć się rozliczeniom, by uniknąć nieprzyjemnego zaskoczenia lub wiedzieć, czy od decyzji należy się odwołać.

 

Gwarantujemy Ci sprawne i bezpieczne rozliczenie, dlatego za naszą usługę zapłacisz dopiero po odzyskaniu pieniędzy.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielu Polaków decyduje się każdego roku na podjęcie pracy w Niemczech. Przyciągają ich przede wszystkim atrakcyjne warunki pracy, stosunkowo bliska odległość od ojczyzny, czy duże możliwości w zakresie rozwoju kompetencji zawodowych i językowych.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które na przestrzeni ostatnich lat pracowały za naszą zachodnią granicą, nawet jeżeli trwało to jedynie krótki czas. Umożliwiamy uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku dochodowego, załatwiamy wszystkie niezbędne formalności, pomagamy skompletować dokumenty, a także – w razie ewentualnych problemów – wyjaśniamy sytuację z niemieckimi urzędnikami.

Rozliczanie się z właściwym urzędem skarbowym nie jest obowiązkowe w przypadku pracowników, których dochód za dany rok podatkowy nie przekroczył 8 820 euro w przypadku osób samotnych oraz 17 640 euro w przypadku małżeństw. Osoby te bardzo często rezygnują ze złożenia deklaracji podatkowej, choć w większości przypadków jest to dla nich niekorzystne pod względem finansowym – to właśnie im bowiem przysługuje pełen zwrot, ponieważ ich dochody nie przekraczają kwoty wolnej od podatku.

Chcesz uzyskać zwrot podatku z Niemiec? Skorzystaj z usług naszej firmy!

Oferujemy również pomoc osobom, które otrzymały wezwanie do złożenia deklaracji od niemieckiego Finanzamtu.

Obowiązek rozliczenia się z tamtejszym urzędem skarbowym dotyczy osób, które posiadały stosunek pracy u więcej niż jednego pracodawcy, pracownicy pobierający zasiłki socjalne w kwocie większej niż 410 euro, a także między innymi małżonkowie zakwalifikowani do odmiennych klas podatkowych.

W przypadku niewywiązania się z obowiązku złożenia deklaracji, może zostać nałożona  kara grzywny w wysokości 25 euro za każdy miesiąc zwłoki – dlatego nie warto zwlekać, tym bardziej że często możliwe jest uzyskanie zwrotu opiewającego na kilka tysięcy złotych.

Nie ryzykuj - skorzystaj z usług doświadczonego specjalisty obsługującego setki pracowników każdego roku.

Czy naprawdę stać Cię na rezygnację ze zwrotu pieniędzy za pracę w Niemczech, które po prostu Ci się należą? Jeżeli nie, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Ostatnie opinie:

Polecam wszystkim

Polecam wszystkim, kolejny rok współpracy, kolejny raz nie zawiodłam się. Szybka, miła i profesjonalna obsługa.

Agnieszka - 01/08/2018

Świetna Firma

Świetna Firma, super kontakt. Zasiłek wypłacony bardzo szybko. Zdecydowanie polecam współpracę :)

Anita, Paweł - 01/08/2018

Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą.Bardzo miła obsługa.

Agnieszka - 01/08/2018

Świetna Firma

Świetna Firma, super kontakt. Zasiłek wypłacony bardzo szybko. Zdecydowanie polecam współpracę :)

Anita, Paweł - 01/08/2018

Skontaktuj się
z nami