Poleć nas znajomemu!

Zadzwoń do nas! 52 374 10 24

Poleć nas znajomemu, a otrzymasz rabat w wysokości 100zł od każdej osoby, która zostanie klientem naszej firmy. Maksymalny upust to aż 500zł!

 

Aby skorzystać z promocji należy podać podstawowe dane do weryfikacji kolegi (imię nazwisko, miejscowość zamieszkania), który chce skorzystać z usług naszej firmy w zakresie czynności biurowych dotyczących otrzymania zasiłku rodzinnego z Niemiec. Jeżeli osoba polecona przez Ciebie podpisze z nami umowę, uiści opłatę manipulacyjną oraz potwierdzi, że to Ty poleciłeś naszą firmę, otrzymasz powyższy upust.

 

Rabat przysługuje do momentu Twojego rozliczenia się z naszą firmą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Formularz poleceń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Przedsiębiorstwo Usług Biurowych Eurocash Julian Hałupka z siedzibą w Bydgoszczy ul. Św. Floriana 3/3a , zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w celu realizacji zgłoszenia (udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie).

Administratorem Danych Osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Biurowych Eurocash Julian Hałupka z siedzibą w Bydgoszczy ul. Św. Floriana 3/3a (e-mail – info@eurocash-kindergeld.pl, tel. (+48) 608 317 279) Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo dostępu do treści przekazanych danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 5 lat. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.